Пошукове просування сайтів у Чернівцях — замов послугу у фахівця

Якщо вам необхідно збільшити продажі та отримати ЗАЦІКАВЛЕННИХ клієнтів для Вашого сайту або інтернет-магазину, ми знаєм, як це зробити.
Органічній трафік з результатів пошуку Google дає вмотивованих цільових відвідувачів і найбільшу конверсію — цей факт залишається фактом. «Optimize» бачить перспективу розвитку саме цього каналу продажів, а тому пропонує пошукове просування сайтів у Чернівцях та по Чернівецькій області.

Слід відзначити, що пошукове просування сайтів — це не реклама, а саме надання персоналізованої інформації по конкретному запиту у пошуковій видачі Google.com.ua, яка необхідна людині прямо зараз.

SEO розкрутка в пошукових системах

Якщо Вам потрібні «гарячі» клієнти, компанія «Optimize» готова з цим допомогти! Саме цільові відвідувачі з пошуково системи — це успішний продаж на 99%. Розкрутка сайтів у Чернівцях (та по всій Україні) дозволяє досягти вражаючих результатів!

seo-prosuvannya-sajtiv


SEO (Search Engine Optimization) — наша спеціалізація

Просування интернет магазину

Розкрутка інтернет-магазину — це предметне середовище, в якому щодня працюють фахівці «Optimize». Тому ми маємо практичний досвід пошукового просування як великих інтернет-магазинів, так і молодих web сайтів «з нуля». Ми з повагою ставимося до побажань наших клієнтів і знаєм, як вивести Ваш проект в ТОП Google.com.ua

Пошукове просування сайтів в Гугл — є нашою основною спеціалізацією з 2009 року. Тому, всі накопичені знання ми вдосконалюємо та використовуємо для розкрутки вашого сайту (інтернет-магазину).

Наші ціни на SEO-послуги та гнучкі умови роботи стануть відмінним стартом для підприємців-початківців і виведуть вже діючий бізнес на новий рівень.

Співпраця з «Optimize» надасть вам позитивні результати з першого місяця робіт — можете не сумніватися, ви звернулися до майстрів своєї справи. У нас немає обмежень по ціні. Ми надаємо послугу у Чернівцях, області та по всій Україні.

OPTiMiZE | SEO & smart solutions

Коли клієнти задають нам питання — за який точно термін ваша пошукова розкрутка інтернет-магазину або сайту у Чернівцях буде виконана и коли побачимо його по пошуковим зпитам у топі Гугл, ми не називаємо конкретну дату по ряду причин, які зараз роз’яснимо.

В кожному окремому випадку SEO оптимізація веб ресурсу може виявитися різною, а також і строки виводу, в ТОП пошуку. Так само як і ціна робіт seo фахівця (на фрилансі) буде залежати від конкрентних обсягів робіт.

Час, який потрібен на виконання цих робіт по реклмаі конкретного проекту залежить від сукупності певних чинників.

  1. Велику роль для пошукової реклами грає тривалість існування вашого сайту в інтернет просторі України.
  2. Враховується, який комплекс заходів щодо web реклами і послуг по сео оптимізації і розкрутці сайту на Чернівці або Чернівецьку область проводився раніше або ще краще не проводився ніколи.
  3. Якщо інтернет магазином і його оптимізацією до звернення в нашу seo агенцію займався дилетант або «чорний оптимізатор», то закладається ще певний час на усунення помилок. Це робиться ще до просування ресурсу по SEO.
  4. Тривалість робіт по SEO оптимізації сайту в Україні, безпосередньо залежить і від вибору пошукової системи, яку вважає за краще клієнт. Звісно, більш популярний в Україні пошуковик Google ніж Яндекс.

Якщо розбити комплексну послугу по SEO-оптимізації і просуванню в мережі якогось певного сайту на етапи, то можна буде простежити, на якому з них буде закладено додатковий час розробки, а де, навпаки, цей час буде скорочено.

Комплексна пошукова оптимізація у Чернівцях нового сайту. Що відбувається на 1-му етапі роботи?

SEO спеціалист або фрілансер працює зі структурою і навігацією сайту, виявляє ступінь його підготовленості або непідготовленості до оптимізації.

Ця аналітична робота яка займає, як правило, кілька днів, оскільки потрібно детально проаналізувати сайт та його контент — тобто текстове наповнення. Також на цьому етапі сео роботи аналізується маса зворотніх посилань (тут робиться закупка гіпер посилань або бек лінків). Дуже важно замовити розкрутку в ракурсі зовнішньої і внутрішньої оптимізації.

Що відбувається на 2-му етапі

Цей етап в повному обсязі відведений під роботу з внутрішньою оптимізацією. Ціна послуги включає такий комплекс робіт:

  1. коригування дизайн-проекту;
  2. коригування та оновлення сторінок з оптимізацією;
  3. коригування, доповнення контенту сайту;
  4. коригування HTML-коду.

По термінах на цю роботу відводиться за мінімальною шкалою один тиждень, а за максимальною шкалою це може зайняти до чотирьох тижнів. Все залежить від кількості правок, які потрібно внести при розкрутці сайту (ціна Чернівці) по кожній з перерахованих позицій.

Що відбувається на 3-му етапі роботи

Третій етап вважається найтривалішим по часу і найвідповідальнішим, оскільки від нього залежить репутація і успішність web реклами в Google і комплескне просування у Чернівцях (і області вартість послуги) і мережі в цілому.

На нього відводиться від одного до шести місяців. Термін безпосередньо залежить від наявності або відсутності сайтів-конкурентів у тематиці, а також від того, з якою швидкістю пошуковики будуть індексувати ресурс. На цьому етапі SEO фрілансер (фахівець) купує посилання на інших ресурсах. В кінцевому підсумку головне завдання максимально збільшити і внутрішні, і зовнішні посилання на ваш ресурс. Якщо SEO  роботи виконані грамотно і якісно, ​​то в результаті індексація веб-сайту в пошукових системах різко підскочить вгору, і він займе топову позицію у видачі Гугл Україна по обраним пошуковим запитам.

Отже, ви ознайомилися з основними етапами роботи з оптимізації і просуванні в google.com.ua.

Ми пропонуємо вам звернутися в нашу компанію, яка займається пошуковим СЕО просуванням недорого і зараз обгрунтуємо, чому вам слід зупинити свій вибір саме на Optimize.

  • Слоган «У топ-10 Google — за пару тижнів!», Безумовно, зводить з розуму, але це не наш стиль роботи. Ми не даємо безпідставних обіцянок, тому що розуміємо їх нереальність і необгрунтованість при професійній розкрутці у мережі. Професійна методика веб оптимізації та розкрутки — процес нешвидкий, методичний і кропіткий.
  • SEO результат не буде блискавичним, але вже через 2-3 тижні буде помітен ефект завдяки заходам по просуванню (замовити Чернівці дешево). Саме так і відбувається при якісній «білої оптимізації» сайтів на відміну від «чорної розкрутки», яке тягне за собою в кінцевому підсумку штрафні санкції у вигляді банів від пошукових систем.

Хочете отримати якісну роботу в реальні терміни і кращу ціну — звертайтеся в нашу агенцію Оптимайз Україна, де працюють професіонали! Якщо цікавить скільки коштує розкрутка (її вартість), подивіться наш прайс і переконайтеся, що тут найкраща ціна на просування в Гугл в місті Чернівці та Чернівецькій області. Не гайте час, звертайтесь до наших фахівців.

Замовити послугу «Просування сайту» можна по телефонам

Водафон
Киевстар

або через контактну форму

 

Ваше имя *

Номер телефона

Адрес сайта *

Обратный e-mail *

Сообщение

Поставьте галочку

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх